Dzis przedstawiam wam kolejna stylizacje ktora mialam na sobie kilka dni temu gdy bylo jeszcze slonecznie. Na taka pogode jaka mamy dzis krotkie spodenki mozecie zamienic na dlugie czarne rurki :) Mam nadzieje ze wam sie podoba i postaram sie byc tutaj najczesciej jak tylko moge! Buziaki, dobranoc :*





