Pokazywanie postów oznaczonych etykietą neonowy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą neonowy. Pokaż wszystkie posty

22:06

Neon & Gray dress

Neon & Gray dress
Mój ostatni przestój postów był spowodowany spontanicznym wyjazdem do Polski, ekspresowe pakowanie, ostatnie dni pracy i nie miałam nawet kiedy usiąść przed komputerem nie wspominając o robieniu zdjęć. Niespodzianka udała się idealnie :) Zaskoczyłam moich bliskich a przyjaciółki doprowadziłam do łez. Całe szczęście znów do Was wracam na jakiś czas <3 Zdjęcia są zrobione wczoraj wieczorem na szybko wiec przepraszam ze jest ich tak mało :c

Po raz kolejny stylizacja z neonami, powoli zaopatruje się w jeszcze więcej rzeczy w tych kolorach bo wiecie jak bardzo je kocham :D W dzisiejszym poście chce zaprezentować moja nowa zdobycz. Jest to szara sukienka o bardzo prostym kroju, jest wykonana z szyfonu czyli idealnie nadaje się na ciepłe letnie dni. Połączyłam ją z neonowymi sneakersami na koturnie i małą torebką. Co sądzicie o takim połączeniu ?

The short absence here was due to my spontaneous trip to Poland, I didn't even have time to take any pictures before it. The whole trip was kept as a secret so it was a huge suprise to my family and friends :D 

In today's post I would like to show you my new beautiful dress that I have ordered few weeks ago. It's perfect for summer as the material is very airy and thin. I combined it with my favourite hidden wedge sneakers and small neon bag :) Hope you like it !


Sukienka / Dress - Romwe (here) | Shoes / Buty - Graceland | Torebka / Bag - Primark 

















13:02

Watermelon

Watermelon
Od zawsze chcialam miec cos w owocowy print ale nigdy nie moglam sie przekonac az w koncu zobaczylam ta spodniczke i odrazu ja wrzucilam do koszyka. Przy kasie nie moglam uwierzyc ze to cudo kosztowalo tylko 1 euro :D Moge powiedziec ze to moj najlepszy zakup zycia. Spodniczke polaczylam z czarna szyfonowa koszula i czerwonymi sandalkami oraz arbuzem :D Troche zmian na blogu nie zaszkodzi, buziaki :*
 Top & Skirt - Primark | Shoes - New Look | Lipstick - Essence XXXL 









17:54

Neon Love

Neon Love
Dzis na szybko poniewaz wpadlam na chwile do domu i mam minutke zeby do was napisac. Jak dobrze wiecie uwielbiam neony i dzis prezentuje je w polaczeniu z biela! Koszula jest przecudowna i bardzo przewiewna mimo tego ze nie jest szyfonowa. Do calego looku dodalam zloty zegarek ktory idealnie laczy sie z zlotym lancuszkiem na szyji. Mam nadzieje ze wam sie podoba i jestem ciekawa waszych opini :) 

Shirt - Persunmall | Shorts - Persunmall  | Shoes & Bag - Primark | Necklace - Persunmall 













00:25

Shorts with jumper

Shorts with jumper
Dzis przedstawiam wam kolejna stylizacje ktora mialam na sobie kilka dni temu gdy bylo jeszcze slonecznie. Na taka pogode jaka mamy dzis krotkie spodenki mozecie zamienic na dlugie czarne rurki :) Mam nadzieje ze wam sie podoba i postaram sie byc tutaj najczesciej jak tylko moge! Buziaki, dobranoc :*

Jumper - Banggood | Shorts - OASAP | Shoes - Czas Na Buty | Bag - NN | Necklace - Primark 









19:43

Neon pink

Neon pink
PL : Pogoda nas rozpieszcza :) Na ulicach widac ludzi w sandalkach i krotkich spodenkach, dlatego ja tez postanowilam ubrac moje piekne sandaly ktore czekaly na lepsza pogode. Buty sa w kolorze nude i rozu dlatego tez postanowilam dolaczyc do nich rozowa koszule, bezowe spodnie i zlote dodatki. Mam nadzieje ze pogoda utrzyma sie jeszcze dlugo a ja bede mogla pokazac wam wiecej kolorowych stylizacji :) Czekam na wasze komentarze :*

EN : The weather is absolutely fab! We can see people wearing shorts and t-shirts, that's why I decided to wear my new heeled sandals that were waiting for good weather :) The shoes are nude and pink so I decided to combine them with pink shirt, nude pants and gold jewelry. I hope that the weather will stay with us and I hope you like the pics ! :*










Shirt - click here 
Pants - ONLY
Shoes & Bag - Atmosphere
Necklace - Persunmall.com

16:47

Neon with Aztec

Neon with Aztec
Nogi okropnie mnie bola po 6 godzinach w 16 cm szpilkach. Naprawde nie jest to jedno z najprzyjemniejszych uczuc. Ale w koncu czego sie nie robi zeby dobrze wygladac :) Niestety mam tylko telefonowe zdjecia swojego wczorajszego outfitu. Moze odtworze go jakos w tygodniu. Nie wiem kompletnie co mnie wzielo na neon. Ale mysle ze fajnie sie prezentuje razem z Aztecka spodniczka. A wy co sadzicie ? :)










Ramoneska - Atmosphere | Sweter - Atmosphere | Spodniczka - Bershka | Buty - StepByStep | Handcuff & Haircuff - H&M | Pierscionek - By Kenza.se








Copyright © 2016 Vougue , Blogger